Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinemodel1 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
2479 odwiedzin | wpisów: 7, komentarzy: 2, artykułów: 3, obserwuje: 2
 

Próbki farb Magnat Ceramic - 56 kolorów!

autor: model1 blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Magnat Ceramic to farba, której nie trzeba nikomu przedstawiać - cieszy się uznaniem inwestorów nie tylko ze względu na wysoką jakość, ale również szeroką paletę ciekawych barw. Nie masz pewności, czy dobrze dobrałeś kolory lub obawiasz się, że odcień pokazany na puszce w rzeczywistości będzie wyglądał inaczej? Skorzystaj z próbek farby i sprawdź, jak dany kolor będzie prezentował się na ścianie w twoim domu!

Testery farby Magnat Ceramic kosztują jedynie 2,99 zł, a jednym z nich możesz pomalować ok. 0,5 metra kwadratowego powierzchni. To wystarczy, by móc ocenić zarówno jakość farby, jak i sam kolor. Kupując kilka testerów farby możesz dowolnie zestawiać ze sobą różne kolory, co umożliwi ci stworzenie idealnej kompozycji.

Kup testery farby Magnat Ceramic za jedyne 2,99 zł: https://model1.pl/tester-probka-magnat-ceramic-56-kolorow-farba-ceramiczna

Magnat Ceramic to farba, która tworzy trwałą, odporną na zabrudzenia i szorowanie powłokę, w związku z czym z powodzeniem można pokryć nią ściany w miejscach szczególnie narażonych na pobrudzenie. 

Dowiedz się więcej o farbie Magnat Ceramic, zobacz wszystkie 56 kolorów:http://testeryfarb.pl/probki-farb-magnat-pelna-paleta-56-kolorow/
Jaką farbą pomalować kuchnię i łazienkę?

autor: model1 blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Wybierając farbę do pomalowania kuchni lub łazienki (czyli pomieszczeń szczególnie narażonych na podwyższoną wilgotność powietrza) warto sięgnąć po produkty, które tworzą powłokę o podwyższonej odporności na powstawanie i rozwój pleśni i grzybów, które negatywnie wpływałyby na zdrowie domowników. Co więcej - wybierz farbę, która pozwoli łatwo i szybko usunąć ze ścian wszystkie zabrudzenia.

Druga ważna kwestia to dobór kolorów. Nie masz pewności, czy podobające ci się odcienie będą w rzeczywistości dobrze wyglądać na ścianach? Spokojnie, jest na to proste (i tanie!) rozwiązanie. Kup testery farb i przekonaj się nie tylko o jakości powłoki, które tworzą, ale również sprawdź, czy kolory na żywo wyglądają estetycznie i atrakcyjnie.

Kup tester: https://model1.pl/testery-farb 

Testery farby Dulux Kuchnia i Łazienka
kosztują niecałe 4 zł, a jeden wystarczy na pomalowanie ok. 1 metra kwadratowego powierzchni. To wystarczy, by przekonać się, czy podjąłeś właściwą decyzję.

Dowiedz się więcej http://testeryfarb.pl/Witamy na koncie eksperckim Model 1!

autor: model1 blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Witamy na blogu eksperckim marki Model1. Co u nas znajdziecie? Przede wszystkim solidną garść porad i wskazówek związanych z pracami wykończeniowymi. Nasi specjaliści będą dzielić się wiedzą i doświadczeniem, zaproponują najlepsze i najciekawsze rozwiązania, zaprezentują najmodniejsze aranżacje i trendy, dzięki którym wnętrza Waszych domów będą zachwycać niebanalnym i oryginalnym wyglądem.

Zachęcamy również do korzystania z artykułów poradnikowych, które zamieszczamy na naszych blogach:

http://testeryfarb.pl/poradnik/

https://model1.pl/blog 

Model1 – budowlany sklep internetowy

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego https://model1.pl/ - znajdziecie tutaj ogromny wybór produktów z branży budowlanej, przede wszystkim szeroki wachlarz farb do ścian i sufitów od najlepszych producentów oraz innych farb specjalistycznych (do drewna, betonu, metalu). Ponadto oferujemy struktury dekoracyjne oraz wszystkie akcesoria i narzędzia niezbędne do prac remontowo – wykończeniowych.

Zachęcamy do śledzenia naszej oferty specjalnej – w zakładce "Produkt dnia" znajdziecie prawdziwe hity cenowe! https://model1.pl/oferta-dnia 

Z wielką przyjemnością dołączamy do Waszej społeczności – zakładając blog ekspercki mamy nadzieję, że porady naszych specjalistów okażą się przydatne i ciekawe dla każdego inwestora.